Мультипіч Bosch MAF671B1
- Код товару: 94452
- Модель: MAF671B1
- 6 399 грн.
-
6 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Bosch MAF671B1
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 200 °С |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 314x309x388 мм |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Кількість програм | 9 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | грати з шампурами |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Нагрівальний елемент | електричний (ТЕН) |
| Об'єм | 7.2 л |
| Потужність | 1800 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; риба; овочі |
| Режими | випічка |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | підтримання температури; оглядове вікно; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











