Мультипіч Bosch MAF462B1
- Код товару: 94451
- Модель: MAF462B1
-
5 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мультипіч Bosch MAF462B1
| Комплектація | |
| t приготування | 40 – 200 °С |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 332х276х385 мм |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Кількість програм | 9 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | грати, шампури |
| Матеріал корпуса | пластик з металом |
| Нагрівальний елемент | 2 електричних (ТЕН) |
| Об'єм | 6.1 л |
| Потужність | 2050 Вт |
| Програми | фрі; курка; м’ясо; риба; овочі; хліб |
| Режими | випічка; розморожування |
| Тип | аерогриль-мультипіч |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | підтримання температури; антипригарне покриття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






