Мийка високого тиску Stiga HPS110
- Код товару: 94413
- Модель: HPS110
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мийка високого тиску Stiga HPS110
| Комплектація | |
| Вага | 6 кг |
| Витрата води | 390 л/год |
| Габарити | 27.2x26.8x39.6 см |
| Джерело живлення | електромережа (230 В) |
| Максимальна t води на вході | 50 °C |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Маркування виробника | 2C1101401/ST1 |
| Мережевий шнур | 5 м |
| Насадки | віялова; грязьова; насадка-піногенератор |
| Потужність | 1400 Вт |
| Функції та можливості | забір води з ємності; фільтр води |
| Шланг високого тиску | 5 м |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









