Морозильний лар Philco PCF 3162 i
- Код товару: 84968
- Модель: PCF3162I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильний лар Philco PCF 3162 i
| Комплектація | |
| Вага | 44 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x112x70 см |
| Загальний об'єм | 308 л |
| Замок | + |
| Інверторний компресор | + |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | білий |
| Мінімальна температура | -23 °C |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Робота при мінусовій температурі | + |
| Споживання енергії в рік | 235 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | кнопкові зовнішнє |
| Час збереження холоду | 37 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














