Морозильний лар Liberton LCF 250 MD
- Код товару: 88994
- Модель: LCF 250 H
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильний лар Liberton LCF 250 MD
| Комплектація | |
| Вага | 38 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 87x95x68 см |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | білий |
| Мінімальна температура | -18 °C |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотні зовнішнє |
| Час збереження холоду | 20 ч |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








