Морозильний лар Hisense FC-386D4AW1
- Код товару: 89480
- Модель: FC386D4AW1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильний лар Hisense FC-386D4AW1
| Комплектація | |
| Вага | 37 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.2x111.4x63 см |
| Загальний об'єм | 297 л |
| Колір | білий |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Споживання енергії в рік | 271 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотні зовнішнє |
| Час збереження холоду | 42 ч |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









