Морозильний лар ELEYUS MFD085M WH250
- Код товару: 94107
- Модель: MFD085M WH250
-
11 389 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильний лар ELEYUS MFD085M WH250
| Комплектація | |
| Вага | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x98.5x60 см |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Індикатор закриття дверцят | + |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна температура | -14 °C |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Підвісних кошиків | 1 шт. |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Споживання енергії в рік | 246 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 28 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










