Морозильний лар ELEYUS HFD085M WH100
- Код товару: 94115
- Модель: HFD085M WH100
-
12 029 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильний лар ELEYUS HFD085M WH100
| Комплектація | |
| Вага | 32 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х95.5х62.5 см |
| Загальний об'єм | 251 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | субтропічний ST (+18...+38 °С) |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Підвісних кошиків | 1 шт. |
| Потужність заморожування | 13.5 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 235 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 36 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




















