Морозильний лар Beko HSM30081H
- Код товару: 93989
- Модель: HSM30081H
-
17 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильний лар Beko HSM30081H
| Інше | |
| Комплектація | |
| Вага | 45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 86х110.5х67.5 см |
| Загальний об'єм | 298 л |
| Замок | + |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Підвісних кошиків | 2 шт. |
| Підсвічування | + |
| Потужність заморожування | 13.5 кг/добу |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Робота при мінусовій температурі | + |
| Споживання енергії в рік | 271 кВт*год |
| Тип | морозильна скриня |
| Управління | поворотне зовнішнє |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


