Морозильна камера Siemens GS36NFIEV
- Код товару: 93776
- Модель: GS36NFIEV
-
62 549 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Siemens GS36NFIEV
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Акумулятори холоду | 2 шт |
| Вага | 68 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 186х60х69 см |
| Загальний об'єм | 242 л |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 7; 2 полиці; 5 ящиків |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура | -16 °C |
| Мінімальна температура | -26 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживання енергії в рік | 234 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові внутрішнє |
| Час збереження холоду | 9 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






