Морозильна камера Prime FS 504 M
- Код товару: 68634
- Модель: FS 504 M
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Prime FS 504 M
| Інше | |
| Комплектація | |
| Вага | 17 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 51x44x47.5 см |
| Загальний об'єм | 34 л |
| Кількість відділень | 2 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST (субтропічний) |
| Колір | білий |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Споживання енергії в рік | 146 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Час збереження холоду | 14 ч |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





