Морозильна камера Liebherr GNP 2303
- Код товару: 84553
- Модель: GNP 2303
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Liebherr GNP 2303
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 145х60х63 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 185 л |
| Захист від дітей | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 6 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | білий |
| Максимальна температура | -15 °C |
| Мінімальна температура | -32 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 206 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові зовнішнє |
| Час збереження холоду | 14 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





