Морозильна камера Liebherr FNe 5207
- Код товару: 91968
- Модель: FNe 5207
-
45 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Liebherr FNe 5207
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 50 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.5х59.7х67.5 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 271 л |
| Захист від дітей | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 7 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Споживання енергії в рік | 322 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне внутрішнє |
| Час збереження холоду | 14 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













