Морозильна камера Grunhelm VFH-N185D70I
- Код товару: 94145
- Модель: VFH-N185D70I
- 24 538 грн.
-
22 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Grunhelm VFH-N185D70I
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 67 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185х60х66 см |
| Дисплей | + |
| Загальний об'єм | 262 л |
| Кількість відділень | 7; 3 полиці; 4 ящики |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Колір | сірий |
| Перевішування дверцят | + |
| Підсвічування | + |
| Полички на дверцятах | 2 шт. |
| Потужність заморожування | 17 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 308 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 12 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




