Морозильна камера Grunhelm VFH-N143M60W
- Код товару: 94147
- Модель: VFH-N143M60W
-
17 346 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Grunhelm VFH-N143M60W
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 40 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 143х54х60 см |
| Загальний об'єм | 161 л |
| Кількість відділень | 5; 2 полиці; 3 ящики |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживання енергії в рік | 233 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






