Морозильна камера ELEYUS HFD085M WH100
- Код товару: 94114
- Модель: HFD085M WH100
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера ELEYUS HFD085M WH100
| Комплектація | |
| Вага | 20 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.5х48х54.5 см |
| Загальний об'єм | 99 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | субтропічний ST (+18...+38 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Підвісних кошиків | 1 шт. |
| Потужність заморожування | 5 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 166 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотне зовнішнє |
| Час збереження холоду | 24 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















