Морозильна камера Electrolux LYB 1AF8 W0 81 л (922 717 090)
- Код товару: 72981
- Модель: LYB1AF8W0
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Electrolux LYB 1AF8 W0 81 л (922 717 090)
| Комплектація | |
| Вага | 34 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x56x57.5 см |
| Загальний об'єм | 81 л |
| Кількість відділень | 3 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | білий |
| Маркування виробника | 922 717 090 |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Прихована дверна ручка | + |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні зовнішнє |
| Час збереження холоду | 24 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








