Морозильна камера Electrolux LUS7ME28X
- Код товару: 93627
- Модель: LUS7ME28X
-
43 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Electrolux LUS7ME28X
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 68 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 186х59.5х65 см |
| Загальний об'єм | 278 л |
| Кількість відділень | 7; 2 полиці; 5 ящиків |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Перевішування дверцят | + |
| Підсвічування | + |
| Полички на дверцятах | 2 шт. |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Споживання енергії в рік | 248 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові внутрішнє |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




