Морозильна камера Electrolux LUB 1AF19 W 187 л (933013451)
- Код товару: 79812
- Модель: LUB1AF19W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Electrolux LUB 1AF19 W 187 л (933013451)
| Комплектація | |
| Вага | 46 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 125x54.5x63 см |
| Загальний об'єм | 187 л |
| Кількість відділень | 5 |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Колір | білий |
| Маркування виробника | 933013451 |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Слім-полиця | + |
| Споживання енергії в рік | 246 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотні зовнішнє |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






