Морозильна камера Bosch GSV33VIE0N
- Код товару: 93277
- Модель: GSV33VIE0N
-
36 349 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Bosch GSV33VIE0N
| Інше | |
| Комплектація | |
| Акумулятори холоду | 2 шт |
| Вага | 64 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 176х60х69 см |
| Загальний об'єм | 231 л |
| Інверторний компресор | + |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 7; 2 полиці; 5 ящиків |
| Клас гучності | D |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Максимальна температура | -16 °C |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 210 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові внутрішнє |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




