Морозильна камера Beko RFNM200T40WN
- Код товару: 93971
- Модель: RFNM200T40WN
-
17 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Beko RFNM200T40WN
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 145.7х54х57.5 см |
| Загальний об'єм | 177 л |
| Індикатор закриття дверцят | + |
| Кількість відділень | 5; 2 полиці; 3 ящики |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Максимальна температура | -18 °C |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Споживання енергії в рік | 211 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | сенсорне |
| Час збереження холоду | 9 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







