Морозильна камера Beko RFNE 31221 W
- Код товару: 90210
- Модель: RFNE 31221 W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Морозильна камера Beko RFNE 31221 W
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 70 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185x59.5x65.5 см |
| Загальний об'єм | 312 л |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 8 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Споживання енергії в рік | 326 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотне внутрішнє |
| Час збереження холоду | 18 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












