Морозильна камера Beko B1RFNE294W
- Код товару: 94031
- Модель: B1RFNE294W
-
20 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Beko B1RFNE294W
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 62 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 170.5х59.7х70.9 см |
| Загальний об'єм | 260 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість відділень | 7; 2 полиці; 5 ящиків |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Максимальна температура | 8 °C |
| Мінімальна температура | -24 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Споживання енергії в рік | 241 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотне внутрішнє |
| Час збереження холоду | 11 год |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








