Морозильна камера Beko B1RFNE274W
- Код товару: 94030
- Модель: B1RFNE274W
-
18 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Морозильна камера Beko B1RFNE274W
| Інше | |
| Комплектація | |
| No Frost | + |
| Вага | 60 кг |
| Великий ящик | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 151.5х59.7х70.9 см |
| Загальний об'єм | 220 л |
| Індикатор закриття дверцят | звуковий |
| Кількість відділень | 6; 1 полиця; 5 ящиків |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Колір | білий |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Споживання енергії в рік | 228 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | поворотне внутрішнє |
| Час збереження холоду | 13 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







