Характеристики та опис Liebherr Comfort GP 2033 156 л
- Код товару: 12767
- Модель: GP2033
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Характеристики та опис Liebherr Comfort GP 2033 156 л
| Інше | |
| Комплектація | |
| Вага | 55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 125x60x63 см |
| Загальний об'єм | 156 л |
| Захист від дітей | + |
| Кількість відділень | 5 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Максимальна температура | -15 °C |
| Мінімальна температура | -32 °C |
| Перевішування дверцят | + |
| Потужність заморожування | 19 кг/добу |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Робота при мінусовій температурі | + |
| Споживання енергії в рік | 175 кВт*год |
| Тип | морозильна шафа |
| Управління | кнопкові зовнішнє |
| Час збереження холоду | 24 ч |
| Швидке заморожування | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


