Міксер будівельний Makita M6201
- Код товару: 25242
- Модель: M6201
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Міксер будівельний Makita M6201
| Комплектація | |
| Вага | 2.8 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Кількість обертів | 600 об/хв |
| Макс. діаметр свердління дерева | 36 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Макс. крутний момент | 79 Нм |
| Реверс | на пусковій кнопці |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | переносний |
| Тип патрона | ключовий |
| Тип пристрою | дриль-міксер |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





