Мікрохвильова піч VINIS VMW-E23802B
- Код товару: 87349
- Модель: VMW-E23802B
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мікрохвильова піч VINIS VMW-E23802B
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.3x48.5x40.5 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 270 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Функції | розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









