Мікрохвильова піч Toshiba MW2-AG23PF(BK)
- Код товару: 93385
- Модель: MW2-AG23PF(BK)
-
5 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мікрохвильова піч Toshiba MW2-AG23PF(BK)
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.3x48.5x38.3 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 270 мм |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | поворотні |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Функції | гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






