Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
- Код товару: 83293
- Модель: 23MX823-B
-
3 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мікрохвильова піч Grunhelm 23MX823-B
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 33x53.6x41.5 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 270 мм |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 11 |
| Функції | розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







