Мікрохвильова піч Ardesto WO-823EB
- Код товару: 93724
- Модель: WO-823EB
-
3 799 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto WO-823EB
| Комплектація | |
| Вага | 11.95 кг |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.5х48x32.5 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 285 мм |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 23 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Споживана потужність | 1280 Вт |
| Функції | розморожування; автоприготування; авторозморожування; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






