Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 M сріблястий (859991537130)
- Код товару: 23623
- Модель: MWP304M
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 304 M сріблястий (859991537130)
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Габарити (ВхШхГ) | 30x53.9x39.8 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр столика | 315 мм |
| Колір | сріблястий |
| Маркування виробника | 859991537130 |
| Об'єм | 30 л |
| Органи управління | сенсорні кнопки |
| Поворотний столик | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Функції | приготування на парі; гриль; розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




