Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI AB
- Код товару: 4085
- Модель: MWR22 BI Bright Cream
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI AB
| Комплектація | |
| Відкривання | бічне (ліворуч) |
| Відкриття дверцят | кнопка |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 39x60x33 см |
| Колір | чорний |
| Маркування виробника | 40586300 |
| Об'єм | 22 л |
| Органи управління | поворотні |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 850 Вт |
| Рівнів потужності | 5 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 380x555x355 мм |
| Функції | розморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





