БФП Canon PIXMA TS6340
- Код товару: 64303
- Модель: 3774C007
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики БФП Canon PIXMA TS6340
| Апаратна частина | |
| Глибина кольору сканера | 16 біт |
| Роздільна здатність при скануванні | 1200х2400 dpi |
| Щільність паперу (макс) | 300 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Кількість картриджів | 5 шт |
| Модель картриджів | PGI-480PGBK, CLI-481BK, CLI-481C, CLI-481M, CLI-481Y |
| Ресурс кольорового картриджа | 250 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 200 стр |
| Тип чорнила | пігментні / водорозчинні |
| Друк та копіювання | |
| Двосторонній друк | + |
| Кольоровий друк | 10 стр/хв |
| Макс. роздільна здатність | 4800x1200 dpi |
| Фотодрук | 21 с 10x15 см без полів / |
| Ч/б друк | 15 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 6.3 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 376x359x141 мм |
| Лоток подачі | 100 аркушів |
| Маркування виробника | 3774C007 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Комплектація | |
| Кількість кольорів | 5 |
| Колірність | кольоровий |
| Технологія друку | струменевий |
| Формат паперу | A4 |
| Функції та можливості | |
| Діагональ | 1.44 " |
| Екран | монохромний |
| Передача даних | підключення до ПК (USB); Wi-Fi 4 (802.11n); Bluetooth; Wi-Fi Direct; AirPrint |
| Хмарний друк | Mopria, PIXMA Cloud Link, Canon PRINT Inkjet Easy-PhotoPrint Editor / |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







