LG VK8506NHA
- Код товару: 90725
- Модель: VK8506NHA
-
6 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики LG VK8506NHA
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 45х31х28 см |
| Довжина кабелю | 8 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | VK8506NH; VK8506NHA; VK8506NHAC |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | сріблястий |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 140 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); турбощітка; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


























