Льодогенератор Gorenje IMD1200SB
- Код товару: 93611
- Модель: IMD1200SB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Льодогенератор Gorenje IMD1200SB
| Комплектація | |
| Вага | 7 кг |
| Вибір розміру льоду | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.2х29х23.8 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Маркування виробника | 743828 |
| Об'єм бака для води | 1.3 л |
| Потужність заморожування | 12 кг 1 порція за 9 хвилин / |
| Тип | льодогенератор |
| Управління | сенсорне |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















