Кулер Cooler Master MasterAir MA620P
- Код товару: 48518
- Модель: MAP-D6PN-218PC-R1
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кулер Cooler Master MasterAir MA620P
| Вентилятор | |
| Видування повітряного потоку | вбік (розсіювання) |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Колір підсвічування | ARGB |
| Макс. повітряний потік | 106.8 CFM |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Максимальні оберти | 1800 об/хв |
| Можливість заміни | + |
| Напрацювання на відмову | 160 тис. год |
| Підсвічування | + |
| Регулятор обертів | авто (PWM) |
| Синхронізація підсвічування | multi compatibility |
| Тип підшипника | гідродинамічний |
| Головне | |
| Двобаштова конструкція | + |
| Призначення | для процесора |
| Тип | активний кулер |
| Інше | |
| Вага | 850 г |
| Висота | 165 мм |
| Джерело живлення | 4-pin |
| Маркування виробника | MAP-D6PN-218PC-R1 |
| Рівень шуму | 31 дБ |
| Тип кріплення | двосторонній (backplate) |
| Радіатор | |
| Socket | AMD AM2FM11156; Intel 1366; Intel 2011 1151 v2; Intel 1200 |
| Контакт теплотрубок | прямий |
| Матеріал підкладки | алюміній |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
| Простір для ОЗП | 35 мм |
| Теплових трубок | 6 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









