Кухонний комбайн Bosch MUM58231
- Код товару: 94454
- Модель: MUM58231
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонний комбайн Bosch MUM58231
| Інше | |
| Вага | 7.1 кг |
| Відсік для шнура | + |
| Відсік/підставка для насадок | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 28x28x27 см |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал чаші блендера | пластик |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; насадкашаткування |
| Насадки | основна чаша; блендер; наскрізний фуд-процесор; м'ясорубка |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 3.9 л |
| Імпульсний режим | + |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | білий |
| Об'єм блендера | 1.25 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | кухонный комбайн |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





