Кухонний комбайн Bosch MUMS 2VM40
- Код товару: 84359
- Модель: MUM S2VM40
-
12 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонний комбайн Bosch MUMS 2VM40
| Інше | |
| Вага | 6.9 кг |
| Відсік для шнура | + |
| Габарити (ВxШxГ) | 28x27x27 см |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал чаші блендера | пластик |
| Основний матеріал чаші | метал |
| Комплектація | |
| Аксесуари | віничок для збивання; гак для замішування тіста; диск для фаршу; 4 насадки для нарізки/шаткування |
| Насадки | основна чаша; блендер; наскрізний фуд-процесор; м'ясорубка; соковитискач для цитрусових |
| Комплектація | |
| Ємність чаші | 3.8 л |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Колір | чорний |
| Об'єм блендера | 1.25 л |
| Плавне регулювання швидкості | + |
| Потужність | 900 Вт |
| Тип | кухонний комбайн |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















