Кухонна мийка Gunter&Hauer Ruwer 5522 Gold
- Код товару: 94289
- Модель: Ruwer 5522 Gold
-
14 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Gunter&Hauer Ruwer 5522 Gold
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Колір | золотистий |
| Комплектація | сітка на чашу; сифон |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Маркування виробника | Ruwer 5522 Black; Ruwer 5522 Black Honey; Ruwer 5522 Gold; Ще ↓Ruwer 5522 Inox Honey |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 550 мм |
| Перелив | + |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 502x402x211 мм |
| Розміри робочої поверхні | 550x450 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Тип поверхні | матова; текстурована |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















