Кухонна мийка Gunter&Hauer Olef 4522 Black
- Код товару: 94294
- Модель: Olef 4522 Black
-
6 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Gunter&Hauer Olef 4522 Black
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Колір | чорний |
| Комплектація | сітка на чашу; сифон |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Маркування виробника | Olef 4522 Black; Olef 4522 Black Honey; Olef 4522 Inox; Ще ↓Olef 4522 Inox Honey |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Перелив | + |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 402x402x211 мм |
| Розміри робочої поверхні | 450x450 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Тип поверхні | матова; текстурована |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | квадратна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















