Кухонна мийка Gunter&Hauer Oder 7322 Inox
- Код товару: 94295
- Модель: Oder 7322 Inox
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Gunter&Hauer Oder 7322 Inox
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Додаткова чаша | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | сітка на чашу; сифон |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Маркування виробника | Oder 7322 Black; Oder 7322 Black Honey; Oder 7322 Inox |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 750 мм |
| Основних чаш | 1 |
| Перелив | + |
| Розміри додаткової чаші (ДхШхГ) | 257x402x211 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400x402x211 мм |
| Розміри робочої поверхні | 730x450 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Тип поверхні | матова; текстурована |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










