Кухонна мийка Gunter&Hauer Odenbach 7522 Black
- Код товару: 94300
- Модель: Odenbach 7522 Black
-
13 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Gunter&Hauer Odenbach 7522 Black
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Колір | чорний |
| Комплектація | сітка на чашу; сифон |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Маркування виробника | Odenbach 7522 Black; Odenbach 7522 Black Honey; Odenbach 7522 Inox |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 750 мм |
| Отвір під змішувач | + |
| Перелив | + |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 702x402x211 мм |
| Розміри робочої поверхні | 750x510 мм |
| Тип монтажу | врізна накладна |
| Тип поверхні | глянцева; матова; текстурована |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















