Кухонна мийка Gunter&Hauer NEBEL 4920 IX
- Код товару: 94299
- Модель: NEBEL 4920 IX
-
9 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Gunter&Hauer NEBEL 4920 IX
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 5 років |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | друшляк для мийки (коландер); дошка для нарізання; сифон |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 470х420 мм |
| Розміри врізного отвору (під стільницю) | 450х400 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 450х400х191 мм |
| Розміри робочої поверхні | 490х440 мм |
| Тип монтажу | врізна накладна; під стільницю |
| Тип поверхні | матова |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








