Кухонна мийка Fabiano TOP 89-15 Left
- Код товару: 94501
- Модель: TOP 89-15 Left
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кухонна мийка Fabiano TOP 89-15 Left
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Діаметр отвору під змішувач | 35 мм |
| Додаткова чаша | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | дозатор миючого засобу |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8216.401.0744 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 700 мм |
| Основних чаш | 1 |
| Отвір під дозатор | + |
| Отвір під змішувач | + |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (встик) | 891x511 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 870x490 мм |
| Розміри додаткової чаші (ДхШхГ) | 180x410x160 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 390x410x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 890x510 мм |
| Розташування чаші | ліва |
| Сушіння посуду (крило) | + |
| Тип монтажу | врізна накладна; врізна встик |
| Тип поверхні | матова |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



