Кухонна мийка Fabiano TOP 65
- Код товару: 94503
- Модель: TOP 65
-
9 793 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Fabiano TOP 65
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Діаметр отвору під змішувач | 35 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна походження бренду | Італія |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 650 мм |
| Отвір під змішувач | + |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (встик) | 651x511 мм |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 630x490 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 600x410x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 650x510 мм |
| Тип монтажу | врізна накладна; врізна встик |
| Тип поверхні | матова |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






