Кухонна мийка Fabiano Sola 44
- Код товару: 94512
- Модель: Sola 44
-
4 283 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кухонна мийка Fabiano Sola 44
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | сифон |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8214.401.0041 |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (під стільницю) | 360x420 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 360x420x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 380x440 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Тип поверхні | матова |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


