Кухонна мийка Fabiano Quadro 87-2
- Код товару: 94518
- Модель: Quadro 87-2
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кухонна мийка Fabiano Quadro 87-2
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Комплектація | сифон |
| Країна походження бренду | Італія |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 900 мм |
| Основних чаш | 2 |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 850x420 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 400х400x200 мм |
| Розміри робочої поверхні | 870x440 мм |
| Тип монтажу | врізна накладна; врізна встик; під стільницю |
| Тип поверхні | глянцева |
| Товщина матеріалу | 1.2 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






