Кухонна мийка Fabiano Quadro 61-46 Grey Metallic
- Код товару: 94520
- Модель: Quadro 61-46 Grey Metallic
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кухонна мийка Fabiano Quadro 61-46 Grey Metallic
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 2 роки |
| Колір | сірий |
| Комплектація | сифон |
| Країна походження бренду | Італія |
| Маркування виробника | 8221.301.0933; 8221.301.0934; 8221.301.0936; Ще ↓8221.301.0938; 8221.301.0939; 8221.301.0940 |
| Матеріал корпуса | гранітний композит |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 650 мм |
| Перелив | + |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 544x394x209 мм |
| Розміри робочої поверхні | 610x460 мм |
| Тип монтажу | під стільницю |
| Товщина матеріалу | 9 мм |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



