Кухонна мийка Franke Orion Tectonite OID 611-62 114.0305.717 620x500
- Код товару: 23132
- Модель: OID 611-62 114.0498.009
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кухонна мийка Franke Orion Tectonite OID 611-62 114.0305.717 620x500
| Комплектація | |
| Гарантія виробника | 10 років |
| Колір | чорний, пісочний, бежевий, білий |
| Країна походження бренду | Швейцарія |
| Маркування виробника | 114.0305.717; 114.0305.718; 114.0305.719; Ще ↓114.0498.007 |
| Матеріал корпуса | штучний камінь |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Перелив | + |
| Розміри врізного отвору (накладна) | 600x480 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350x430x180 мм |
| Розміри робочої поверхні | 620x500 мм |
| Розташування чаші | реверсивна |
| Сушіння посуду (крило) | + |
| Тип монтажу | врізна накладна |
| Форма | прямокутна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








