Кріплення для проєктора Chief WP23US
- Код товару: 48779
- Модель: WP23US
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кріплення для проєктора Chief WP23US
| Інше | |
| Приховане укладання дротів | + |
| Розміри | 1430x480x220 мм |
| Комплектація | |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | комплект кріплення |
| Макс. відстань від стіни | 1400 мм |
| Максимальне навантаження | 11.3 кг |
| Мін. відстань від стіни | 60 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Регулювання | |
| Кут нахилу вгору | 20 ° |
| Кут нахилу вниз | 20 ° |
| Кут обертання | 360 ° |
| Кут повороту | 4 ° |
| Регулювання | нахил; поворот; регулювання глибини; обертання |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








